(086) 216-78-39

Smart-Fakt Insoft

W opinii naszych klientów, naszą najmocniejszą stroną jest wysoki standard obsługi klienta. Nasza firma to zespół 13 osób, specjalistów do spraw handlu, programistów, wdrożeniowców i szkoleniowców oraz serwisantów którzy dzięki swym kwalifikacjom, wiedzy i doświadczeniu w sposób profesjonalny świadczą usługi na rzecz naszych klientów.

Filozofią działania firmy jest obsługa każdego klienta na najwyższym poziomie oraz kompleksowe zaspokajanie jego potrzeb.

Koncentrujemy się głównie na usługach dotyczących wdrożeń systemów informatycznych. Wynikiem naszych działań jest sprawna praca firm, które wykorzystując wdrożone oprogramowanie optymalizują czas potrzebny na realizację zadań stojących przed każdym pracownikiem.

Nasi programiści są autorami takiego oprogramowania jak SMART FAKT Mobilny Handlowiec, System Fakturowania Sprzedaży Ciągłej czy też sprawdzonego Faktu, systemu fakturująco-magazynowego.

Nasza działalność dotyczy szeroko pojętej obsługi informatycznej firm i przedsiębiorstw począwszy od instalacji sieci informatycznej, poprzez dostarczanie niezbędnego sprzętu komputerowego i fiskalnego, instalację oprogramowania, po szkolenie personelu, a także prowadzenie solidnego serwisu kas fiskalnych, komputerów, drukarek. Obsługujemy między innymi supermarkety, hurtownie, stacje paliw, sklepy, magazyny, szkoły i uczelnie, przedsiębiorstwa komunalne, ciepłownicze, wodociągowe.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy INSOFT. Korzystamy z rozwiązań firmy związanych z obsługą sprzedaży.

Wieloletnia działalność na płaszczyźnie wdrożeniowej zaowocowała szeroką współpracą z PI-Firmą we wdrażaniu zaawansowanych, autorskich systemów do kompletnej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw.

Posiadamy status Autoryzowanego Partnera COMARCH w zakresie sprzedaży i wdrożeń oprogramowania OPT!MA.

Prowadzimy serwis, sprzedaż oraz wdrożenia systemu SubiektGT.

DELL HP OKI Sony Toshiba